Okulary Chloe CH 0329S 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Chloe została stworzona przez Francuzkę Gaby Aghion w 1952 roku. Odrzucając sztywną i formalną modę lat 50-tych, stworzyła ona kolekcję luksusowych ubrań, czyli ubrań z produkcji seryjnej, dostępnych w sklepach, a nie szytych na miarę. Firma cieszy się dużą popularnością. Chloe ma swoich zwolenników wśród światowych gwiazd np. Kristen Dunst czy Jessica Alba. Chloe to również perfumy, torebki i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary zostały wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nowoczesnym stylem, elegancją i wzornictwem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

