Okulary Celine TRIOMPHE CL 40292U 57E
dodaj do przechowalni
Opis
Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78 lub 696-015-670
Céline jest częścią grupy LVMH i przez lata stała się marką obecną na wszystkich liczących się rynkach branży modowej.
Październik 2009 - Paryż - Phoebe Philo prezentuje swoje pierwszy pokaz CÉLINE na wiosnę/lato 2010. W 2010 roku wygrała nagrodę British Designer of the Year Award, a w czerwcu 2011 otrzymała prestiżową nagrodę CFDA Award for International Designer of the Year.
Phoebe Philo nadała Céline wyjątkową i rozpoznawalną osobowość dzięki naciskowi na specyficzne materiały i wyjątkowe wykończenia.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | BEIGE |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


