Okulary Celine CL 40249U 01A
dodaj do przechowalni
Opis
Uwaga! produkt dostępny wyłącznie w salonie.
Céline jest częścią grupy LVMH i przez lata stała się marką obecną na wszystkich liczących się rynkach branży modowej.
Październik 2009 - Paryż - Phoebe Philo prezentuje swoje pierwszy pokaz CÉLINE na wiosnę/lato 2010. W 2010 roku wygrała nagrodę British Designer of the Year Award, a w czerwcu 2011 otrzymała prestiżową nagrodę CFDA Award for International Designer of the Year.
Phoebe Philo nadała Céline wyjątkową i rozpoznawalną osobowość dzięki naciskowi na specyficzne materiały i wyjątkowe wykończenia.
Produkt niedostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
