Okulary Celine CL 40237U 01B
dodaj do przechowalni
Opis
Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78 lub 696-015-670
Céline jest częścią grupy LVMH i przez lata stała się marką obecną na wszystkich liczących się rynkach branży modowej.
Październik 2009 - Paryż - Phoebe Philo prezentuje swoje pierwszy pokaz CÉLINE na wiosnę/lato 2010. W 2010 roku wygrała nagrodę British Designer of the Year Award, a w czerwcu 2011 otrzymała prestiżową nagrodę CFDA Award for International Designer of the Year.
Phoebe Philo nadała Céline wyjątkową i rozpoznawalną osobowość dzięki naciskowi na specyficzne materiały i wyjątkowe wykończenia.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Patentki |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR SILVER |
| Kolor oprawki | SILVER/BLACK |
| Rozmiar szkła | 139 mm |
| Szerokość mostka | 00 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
