Okulary Carolina Herrera CH 0008/S ft4 ga
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Carolina Herrera – projektantka mody i właścicielka przedsiębiorstwa modowego założonego w 1980r. Wśród jej klientek znajduje się np. Rene Zellweger. Pod nazwą Carolina Herrera kryje się zarówno biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BEIGE |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
