Okulary COBLENS Abblendlicht 30459-201
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary marki Coblens tworzone są z pasją, mają ciekawy design, wykonane są z ogromną niemiecką precyzją. Marka ta jest jednym z wiodących producentów okularów tytanowych.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
