Okulary Bottega Veneta BV 1270S 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Bottega Veneta została założona przez Michele Taddei w 1966r. Firma specjalizowała się w technice wykańczania skóry, która była jednym z ich znaków rozpoznawczych. W 2001r. grupa Gucci zakupiła markę i przekształciła ją w dom mody. Rozszerzyli również asortyment o okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Marka stawia na jakość swoich produktów, precyzję wykonania. Okulary charakteryzują się między innymi tym, że nie mają loga firmy.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |

