Nakładka Polaroid na okulary korekcyjne PLD 9018/s 807 mu
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Polaroid, jest liderem technologii soczewek polaryzacyjnych. Zapewniają ochronę przed promieniami UVA, UVC i UVB. Cechuje ich oryginalna gra kolorów i jakoś wykonania. Zaawansowana technologia wykorzystana do produkcji tych okularów sprawia, że jedynie nieszkodliwe, pionowe promienie słoneczne są przepuszczane przez filtr. Dzięki temu, szkła utrzymują taki kontrast, który pozwala uzyskać czysty obraz, dokładne odwzorowanie kolorów, doskonałą widoczność i redukuje zmęczenie oczu. Polecane są szczególnie osobom prowadzącym samochody. Dobra jakość za niewielkie pieniądze!
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | YELLOW POLARIZED |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
