Michael Kors St. thomas MK 4181U 3005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Michael Kors - marka założona przez amerykańskiego projektanta w 1981 roku, znana na całym świecie dzięki produkcji luksusowych akcesoriów takich jak zegarki, torebki czy okulary. Okulary marki Michael Kors są uwielbiane i noszone nie tylko przez gwiazdy, ale przez wszystkich miłośników wyrafinowanego stylu i elegancji. Oprawki Michael Kors reprezentują ponadczasową klasykę w najwyższym wydaniu. Wszystkie modele są sygnowane logiem marki i wykończone detalami w odcieniu złota lub srebra.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
