Hickmann Eyewear HI 1304 A01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Kolekcja okularów Hickmann Eyewear została wprowadzona na rynek w 2013 roku. Marka została stworzona dla kobiet o silnej i niezwykłej osobowości. Linia dedykowana jest młodym, świadomym mody kobietom, które pragną stworzyć niepowtarzalny, osobisty styl. Cechami charakterystycznymi marki są: dobra jakość, inspiracja brazylijskim naturalnym pięknem, nieskazitelne i wyrafinowane wzornictwo, nowoczesne kształty oraz oryginalna kolorystyka.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 141 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
