Etnia Barcelona CHROMA CHR002 WHHV
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
David Pellicer rozpoczął pracę w fabryce swojego ojca w wieku 17 lat i ostatecznie przejął codzienną działalność, ustanawiając markę Etnia Barcelona w 2003 roku. Etnia jest niezależną marką okularów, która stworzyła szeroką gamę kolorów, kolekcji i wzorów dla każdego, kto chce wyrazić siebie poza ramami narzuconymi przez chwilową i przemijającą modę. Kolekcja Etnia Barcelona koncentruje się na kolorach, wzornictwie, komforcie, wartości i jakości. Etnia Barcelona ma w swojej ofercie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE BEIGE/MATTE HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


