Carrera CA 8893 FMR
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Historia marki CARRERA rozpoczęła się w roku 1956 w świecie sportu – okulary, zimowe gogle, kaski: to historia wyjątkowego połączenia innowacji i klasycznego sportowego stylu, stworzona z pasji i sukcesów. Dziś CARRERA oferuje awangardowe okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, kaski narciarskie i gogle. Aby zagwarantować najwyższą jakość i cały czas ją udoskonalać, produkty firmy CARRERA są testowane i ulepszane przy współpracy ze sportowcami.
Dziś CARRERA to synonim zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa, nowoczesności i designu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE DARK RUTHENIUM/YELLOW |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |










