Caroline Abram Blush Fantasia 1085
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Caroline Abram to utalentowana artystka z Paryża, która każdy model kolekcji projektuje sama. Jej oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo. Główna idea projektantki to pokazać piękno kobiety i podkreślić jej osobowość.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | HAVANA/BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 133 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

