Carolina Herrera HER 0108 AY0
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Carolina Herrera – projektantka mody i właścicielka przedsiębiorstwa modowego założonego w 1980r. Wśród jej klientek znajduje się np. Rene Zellweger. Pod nazwą Carolina Herrera kryje się zarówno biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Violet |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | HAVANA VIOLET |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
