Ana Hickmann AH 6479 P02
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Ana Hickmann to brazylijska supermodelka, znana z pracy w największych domach mody. Od 2002 roku rozpoczęła promocje swojej własnej linii prezentując odzież, biżuterie i okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Każdy model okularów charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Okulary wykonane są bardzo precyzyjnie z wysokiej jakości materiałów wzbogacone kryształami Swarovskiego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT LIGHT GRADIENT GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 53,5 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16,5 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
